Виставка «Валентинка для друга» в Будинку творчості школярів

У Будинку творчості школярів пройшла виставка "Валентинка для друга", приурочена Дню закоханих. З фантазією і завзяттям здобувачі позашкільної освіти з різних гуртків виготовляли валентинки, долучившись до мистецького заходу. Святкові листівки та вироби, створені в різних техніках виконання, вражали своєю неповторністю, адже кожна робота виготовлена з любов’ю та старанністю.

08:06 16.02.2021

Нарада з питань організації та проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в 2020-2021 навчальному році

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») залишається системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості школярів.

14:28 15.02.2021

Методичні рекомендації щодо особливостей проведення ДПА з іноземних мов у закладах загальної середньої освіти в 2020-2021 навчальному році

Міністерство освіти і науки України розробило методичні рекомендації щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у закладах загальної середньої освіти в 2020-2021 навчальному році.

09:16 11.02.2021

Разом до безпечного Інтернету

Можливість отримати будь-яку інформацію, не виходячи з дому, зараз це не фантастика, а реальність. І стало це можливим завдяки Інтернету. Проте спілкування у всесвітній мережі приховує небезпеку.

09:10 11.02.2021

День безпеки в Інтернеті в Бражинецькому НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

09 лютого 2021 року тисячі людей в усьому світі об'єдналися заради підвищення освіченості з питань користування Інтернетом, здобуваючи знання, навички та підтримку, яка їм необхідна для уникнення ризиків під час користування мережею.

08:48 11.02.2021

Співпраця щодо організації профорієнтаційної роботи

10 лютого 2021 року на базі Полонської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу з питань організації профорієнтаційної роботи та можливостей взаємодії соціальних партнерів у цьому напрямку.

14:20 10.02.2021

В Полонській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №6 підведені підсумки «Інженерного тижня»

Винахідливість – природний стан дітей. Діти є дослідниками та інженерами від народження: вони досліджують і намагаються зрозуміти навколишній світ, щодня роблять нові відкриття. Всі дитячі винаходи, безсумнівно, роблять наше життя зручнішим і цікавішим.

10:09 09.02.2021

Посвята в барвінчата

05 лютого відбулася визначна подія для учнів других класів Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, вони стали жителями країни Барвінчат.

09:47 09.02.2021

ДПА-2021: важлива інформація

1 лютого розпочалася реєстрація для участі в ЗНО-2021. Наразі випускники, які цьогоріч завершують здобуття повної загальної середньої освіти, формуючи реєстраційну картку, обирають предмети, результати з яких вони використають як оцінку за державну підсумкову атестацію або як результат за шкалою 100-200 балів для вступу до вишів, натомість випускники минулих років позначають тільки предмети ЗНО.

09:44 09.02.2021

Керівники ЗЗСО підвищують кваліфікацію

З 01 лютого по 05 лютого керівники закладів загальної середньої освіти Полонської об'єднаної територіальної громади підвищували кваліфікацію за темою "Стратегічне управління розвитком закладу загальної середньої освіти". Учасники навчань мали змогу отримати фахову інформацію від спеціалістів Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА та Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з питань реорганізаційних процесів галузі.

07:46 09.02.2021