День безпеки в Інтернеті в Бражинецькому НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

Дата: 11.02.2021 08:48

09 лютого 2021 року тисячі людей в усьому світі об'єдналися заради підвищення освіченості з питань користування Інтернетом, здобуваючи знання, навички та підтримку, яка їм необхідна для уникнення ризиків під час користування мережею.

«Я, ти, ми – разом за безпечний Інтернет» під таким гаслом пройшов День безпечного Інтернету в Бражинецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Учні 4, 7-х класів, граючись у гру «Морський бій», обговорили правила поводження в мережі Інтернет, а здобувачі освіти 8-х класів взяли участь у веб- квесті "Безпечний віртуальний світ", під час якого проявили свою креативність та знання. Проведені виховні заходи навчили школярів бути обережними та безпечними у світовій мережі.

За матеріалами Бражинецького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»