Посвята в барвінчата

Дата: 09.02.2021 09:47

05 лютого відбулася визначна подія для учнів других класів Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, вони стали жителями країни Барвінчат.

Готуючись до посвяти, діти вивчали правила барвінчат, дізнавалися про свій родовід, свою школу, вивчали історію рідного міста й України, розучували українські пісні.

Для того, щоб стати повноправними жителями країни Барвінкової – барвінчатами – діти повинні знати усі закони країни і в цьому їм допомогло сонечко. Граючи у веселі ігри, відгадуючи загадки, танцюючи та співаючи, другокласники отримували промінчики із барвінковими законами.

Учні 4-х класів підготували для молодших друзів відео вітання, а наприкінці свята пов’язали другокласникам кольорові хустинки як символ країни Барвінчат.

З цього часу другокласники освітнього закладу є членами "Країни Барвінкової".

За матеріалами Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2