Відбулися консультації з громадськістю Великокаленицького та Великоберезнянського старостинського округів

Відповідно до розпорядження голови Полонської міської ради  від 16.02.2021 року №37, 02 березня 2021 року проведено консультації з громадськістю Великокаленицького старостинського округу щодо реорганізації Великокаленицької ЗОШ І-ІІІ ступенів у Великокаленицьку гімназію за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Віталія Сітарського, старости Великокаленицького старостинського округу Валентини Хом’юк, директора школи Сергія Голодюка, представників колективу школи та жителів старостинського округу, 03 березня 2021 року проведено консультації з громадськістю Великоберезнянського старостинського округу щодо реорганізації Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів у Великоберезнянську гімназію. На зустрічі були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Віталій Сітарський, директор школи Святослав Дзеба, представників колективу школи та жителі старостинського округу.

16:27 03.03.2021

Чистий промінь Лесиного слова

З нагоди відзначення 150-річчя з дня народження славної дочки українського народу, геніальної письменниці Лесі Українки серед учасників гуртка «Культура мови та спілкування» Будинку творчості школярів відбувся конкурс юних читців «Чистий промінь Лесиного слова» (керівник Галина Карнафель).

15:45 03.03.2021

Здоровий спосіб життя в сучасних умовах

23 лютого 2021 року на платформі Google Meet відбувся збір обласної ради старшокласників на тему «Сучасне уявлення про здоров’я і соціальне благополуччя». В заході взяли участь 63 учасника з усіх об’єднаних територіальних громад Хмельницької області.

15:29 02.03.2021

Нарада з директорами закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти громади

1 березня 2021 року на платформі Google Meet відбулася планова робоча нарада з керівниками закладів  дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти громади під керівництвом Віталія Сітарського, начальника відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

10:45 02.03.2021

Педагогічний хаб для заступників директорів

26 лютого 2021 року  відбувся педагогічний хаб для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти на тему «Внутрішня система забезпечення якості освіти».

14:56 25.02.2021

Наша мова калинова

Щороку 21 лютого вся світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови, яке було проголошене на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в Парижі у 1999 році. Метою Міжнародного дня рідної мови є сприяння мовній різноманітності світу, стимулювання вивчення іноземних мов населенням різних країн.

08:04 25.02.2021