#Школа без булінгу

З метою створення безпечного освітнього середовища та протидії булінгу на території області за ініціативи голови Хмельницької обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК реалізується проект «#Школа без булінгу». В рамках даного проекту створено документально-інформаційний фільм щодо протидії булінгу (посилання на фільм: https://youtu.be/ydxekNinS-U, або https://cutt.ly/0bSiBk4).

16:33 26.05.2021

Відбувся заключний етап обласного конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

18 травня 2021 року відбувся заключний етап обласного конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Громаду представляли вихованці гуртка «Радіоелектронне конструювання» Степан Ромах та Владислав Солонець. Керівник: Сергій Мельничук.

12:52 20.05.2021

Засідання круглого столу з питань використання е-документообігу

18 травня відбулося засідання «круглого столу» з питань впровадження проєкту «Використання електронного документообігу у закладах загальної середньої освіти Полонської міської об’єднаної територіальної громади» за участі керівників ЗЗСО, працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників та представників відділу освіти, молоді та спорту.

08:58 19.05.2021

Освітяни та спортсмени підвищують кваліфікацію

З 11 по 14 травня відбулися навчання для керівників та заступників закладів освіти, фізичної культури та спорту з питань цивільного захисту за участі представників Славутських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

08:36 17.05.2021

Відбулися навчально-польові збори для здобувачів освіти 11 класів

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади від 09.04.2021 р. № 67 «Про організацію та проведення навчально-польових занять (зборів)», з 27 по 29 квітня 2021 року у закладах загальної середньої освіти громади відбулися навчально-польові заняття.

14:01 05.05.2021

Робоча нарада з керівниками закладів освіти громади

В дистанційному режимі 29 квітня 2021 року відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Полонської громади під головуванням Віталія Сітарського, начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

08:10 30.04.2021

Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Уперше за всю свою історію конкурс-захист відбувся онлайн.

14:38 15.04.2021

Підготовка до навчально-польових зборів

13 квітня 2021 року відбувся вебінар для вчителів предмету «Захист України» з питань організації та проведення навчально-польових зборів для учнів 11 класів.

13:24 13.04.2021