Заняття з долікарської допомоги

08 лютого в приміщенні Полонського ліцею №4 відбулося практичне заняття з надання долікарської допомоги для представників роїв в рамках підготовки до участі в етапах національної військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Заняття провів лікар-травматолог Полонської міської багатопрофільної лікарні імені Н.С.Говорун Віктор МАЦВЕЙКО.

15:01 08.02.2023

Нарада керівників закладів освіти

02 лютого відбулася нарада керівників освітніх закладів та установ Полонської міської територіальної громади під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Віталія СІТАРСЬКОГО.

13:51 02.02.2023

Профорієнтаційна зустріч

27 січня в приміщенні Будинку культури Полонської міської ради ОТГ було проведено зустріч старшокласників закладів освіти з представниками вищих навчальних закладів України (Харківський інститут танкових військ, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, Національна академія сухопутних військ імені П.Сагайдачного, Харківський національний університет повітряних сил імені І.Кожедуба, Житомирський інститут імені С.Корольова). Основна мета заходу – профорієнтаційна та спрямована на надання інформації майбутнім випускникам щодо особливостей та переваг навчання у такому типі вищих навчальних закладів.

13:34 27.01.2023

Новий шкільний автобус Полонській громаді

25 січня 2023 року голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій вручив новенький шкільний автобус  ISUZU  Полонському міському голові Францу Скримському та начальнику відділу освіти, молоді та спорту Віталію Сітарському. Автобус придбано на умовах співфінансування з обласного (58%) та місцевого бюджету (42%) та буде закріплено за Опорним закладом освіти Новоселицький ліцей для підвозу 33 учнів за маршрутом Прислуч-Новоселиця.

08:02 26.01.2023

Тренінг з питань ведення електронних журналів

24 січня відбувся семінар-тренінг для керівників ЗЗСО та відповідальних за ведення е-класних журналів з питань супроводу та заповнення. Зокрема, особливості підписання та зберігання файлів електронних журналів.

16:06 24.01.2023

День Соборності України

22 січня за ініціативи Полонської СЮТ «Обрій», за участі першого заступника міського голови Віктора Яськова, відбувся захід з нагоди Дня Соборності України.

15:44 23.01.2023

Навчання по веденню обліку організації харчування

12 січня 2023 року в приміщенні Полонського ліцею №1 відбулися навчання для відповідальних по веденню в електроному вигляді  обліку організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти.

14:28 12.01.2023

Навчання водіїв шкільних автобусів та вихователів супроводу

03 січня у Полонській міській територіальній громаді розпочалися курси підвищення кваліфікації водіїв шкільних автобусів та вихователів супроводу дітей за темою «Безпека руху шкільних автобусів в умовах воєнного стану», зініційованих Департаментом освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА.

11:24 03.01.2023

Колегія відділу освіти, молоді та спорту

22 грудня відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ. На порядок денний виносилися такі питання:

14:56 23.12.2022