Нарада керівників закладів освіти

Дата: 02.02.2023 13:51

02 лютого відбулася нарада керівників освітніх закладів та установ Полонської міської територіальної громади під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Віталія СІТАРСЬКОГО.

Для обговорення виносилися питання шляхів подолання дефіциту освітньої субвенції, створення «класу безпеки» та міжшкільного ресурсного центру військово-патріотичного виховання; порядку ведення військового обліку, особливостей проведення атестації педагогічних працівників з 2023 року ; надання корекційних послуг для дітей з особливими освітніми потребами, структуру навчального року, організацію харчування, підготовку до національного мультипредметного тесту та інші.

З усіх озвучених питань було намічено алгоритми та плани виконання, професійна зустріч відбулася у форматі кваліфікованої дискусії.