Обговорення перспективної мережі закладів освіти

В рамках планування перспективної мережі закладів освіти Полонської міської територіальної громади 31 березня відбулася зустріч працівників відділу освіти, молоді та спорту та керівників ЗЗСО ІІІ ступеня із експертом шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» Олегом ФАСОЛЕЮ.

09:58 03.04.2023

Нарада керівників закладів освіти

31 березня відбулася нарада керівників закладів та установ Полонської міської територіальної громади за участі відповідальних осіб у закладах освіти за організацію та проведення Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

09:45 03.04.2023

Ветерансько-молодіжна Спартакіада у м.Баранівка

11 березня 2023 року у м.Баранівка відбулася ветерансько-молодіжна Спартакіада серед команд сусідніх територіальних громад під девізом «За здоровий спосіб життя» на підтримку Збройних Сил України за участі спортсменів Полонської міської територіальної громади.

15:11 13.03.2023

Школярі громади долучилися до участі в акції по збору книг для бібліотеки м. Валенсія

10 березня 2023 року у м.Хмельницькому відбулося урочисте підведення підсумків акції щодо збору художньої літератури для створення української бібліотеки у м.Валенсія (Іспанія).

14:45 13.03.2023

Міжшкільна учнівська конференція «Нескорені міста та села України»

2022 – рік, який змінив усіх і кожного: 365 днів незламності, болю, страждань, розрухи, але й надзвичайного героїзму і згуртованості, людяності та єднання. 24 лютого – день, який розділив наше життя на «До» і «Після». Тепер ми не кажемо «ще рік тому», тепер ми кажемо «ще до війни». 24 лютого найдовший день нашого життя, найважчий день нашої новітньої історії.  Ми не підняли білий прапор, а розпочали боротьбу за синьо-жовтий. Ми зрозуміли, що за кожне завтра треба битись. Ми вдячні усім завдяки кому ми тримаємо цей опір. Це наші захисники та захисниці, і всі свідомі українці які роблять усе можливе і не можливе задля нашої перемоги. Всі побачили справжнє нутро нашого ворога: обстріли, вбивства, знущання, тортури, ґвалтування – ось воно обличчя «руського міра». Водночас світ побачив, на що спроможна Україна. Україна надихнула світ. Україна об’єднала світ.

10:49 01.03.2023

Пішохідний марафон пам'яті

21 лютого у Полонській територіальній громаді відбувся пішохідний марафон, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв російсько-української війни, за участі вихованців гуртків Станції юних туристів «Обрій» та здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти.

12:06 22.02.2023

Мінна безпека

На виконання п.2 пп.17 протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з ТЕБ та НС від 06.02.2023 року щодо організації проходження працівниками підприємств, установ та організацій навчальних онлайн-курсів із мінної безпеки, та забезпечення його проходження цивільним населенням, Шепетівська районна військова адміністрація пропонує Вам наступні посилання для проходження та розповсюдження на території Ваших громад серед вище зазначених категорій слухачів:

15:14 20.02.2023

Змагання з пішохідного туризму

18-19 лютого 2023 року команда Полонської СЮТ "Обрій" взяла участь у XI Відкритому Кубку ТРК "Штурм", пам'яті Ю.Юхимчука з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, який проходив у спортивно- тренувальному комплексі ТРК "Штурм" в  м.Хмельницький.

15:03 20.02.2023

Змагання з баскетболу серед школярів

11-12 лютого у Полонському ліцеї №1 та Полонському ліцеї №4 відбувся турнір з баскетболу на першість Полонської міської територіальної громади серед учнів закладів загальної середньої освіти (юнаки, дівчата).

16:03 13.02.2023

Партнерська зустріч із ЗЗСО Славутської міської територіальної громади

09 лютого на запит управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради відбулася онлайн-зустріч відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ та Центру професійного розвитку педагогічних працівників із керівниками закладів загальної середньої освіти Славутської міської ради щодо впровадження електронних журналів.

16:24 09.02.2023