Обговорили організацію внутрішньої системи забезпечення якості освіти

03 листопада 2023 року у Полонському ліцеї №7 імені М.Сливки проведено семінар керівників закладів загальної середньої освіти громади. Тема «Внутрішня система забезпечення якості освіти: розбудова, функціонування, самооцінювання».

07:59 06.11.2023

Мова-зброя кожного!

Мова - зброя кожного. Допоки ми бережемо і примножуємо мову, доти ми - народ! 27 жовтня, в День української писемності та мови, майже усі працівники відділу освіти, молоді та спорту долучилися до написання ХХІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Мета радіодиктанту - обʼєднати людей навколо України. Кожен відчув себе єдиною потужною спільнотою через приналежність до нашого головного духовного скарбу, що обʼєднує, - рідної мови.

14:18 27.10.2023

Виставка артефактів

19 жовтня у Будинку культури діяла фінальна виставка артефактів, на якій були представлені памʼятки, знайдені під час реалізації проєкту «Археологічна школа "Літописне місто Полонне"»

15:17 19.10.2023

Змагання з легкоатлетичного кросу

2 жовтня на базі Полонського центру професійно-технічної освіти відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в рамках Спартакіади школярів закладів освіти Полонської міської територіальної громади.

15:44 12.10.2023

Фестиваль роїв середньої вікової категорії

01 жовтня, у день захисників та захисниць України та свята Покрови, у історичному місці - біля Козацької могили, відбувся фестиваль роїв середньої вікової категорії у рамках гри «Сокіл» («Джура»).

08:50 02.10.2023