Забіг "Шаную воїнів, біжу за героїв України"

09 вересня о 10.00 годині у Полонській міській територіальній громаді відбудеться забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України», який присвячений пам’яті захисників України, що загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

16:27 05.09.2022

Робочі наради з керівниками закладів освіти

На початок 2022-2023 навчального року існує багало проблемних питань, які потребують нагального вирішення та злагодженої роботи відділу та закладів, аби організовано розпочати новий навчальний рік, під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.

19:27 23.08.2022

Освітяни для перемоги

В  рамках відзначення Дня прапора, Дня Незалежності України та Дня міста, освітяни громади долучилися до благодійного проєкту "Рідна Полонщина - рідним ЗСУ».

17:01 22.08.2022

Відпочинок в таборі "Еко ленд"

В рамках дитячого оздоровчого проекту «Поділля мрій» протягом 16-25 липня 8 дітей військовослужбовців Полонщини мали змогу відпочити та оздоровитися у ТОВ санаторій «Лісова пісня» ДЗОВ «Еко ленд». У таборі діти весело відпочивали, відвідати Кам’янець-Подільську фортецю, отримали незабутні враження та море позитивних емоцій, а ще знайшли нових друзів.

16:52 27.07.2022

Нові досягнення вихованців культурно-освітнього центру польської національної меншини

Незважаючи, на літню пору, вихованці культурно-освітнього центру польської національної меншини вже вп’яте беруть участь та показують високий рівень знань в конкурсному випробуванні - VI олімпіаді  з історії Польщі, яка пройшла 27, 28 червня у Варшаві.

09:19 07.07.2022