Оголошення про проведення громадського обговорення по присвоєнню Полонському ліцею №1 Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади імені учасника російсько-української війни, який загинув, захищаючи територіальну цілісні

16 лютого 2024 року о 10.00 год. будуть проведені громадські слухання з питання присвоєння Полонському ліцею №1 Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади імені учасника російсько-української війни, який загинув, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України, Миколи Кукурузи, гранатометника 128 гірсько-штурмової бригади ЗСУ.

09:59 13.02.2024

Змагання з баскетболу в рамках проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

10-11 лютого на базі Полонського ліцею №1 відбулися змагання з баскетболу в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед команд дівчат та юнаків закладів освіти громади.

10:54 12.02.2024

Заняття з попередження гендерного зумовленого насильства та сексуального насильства

В рамках проєкту: Інформаційно-комунікаційна кампанія з питань попередження гендерного зумовленого насильства та сексуального насильства повʼязаного з конфліктом в загальноосвітніх закладах Хмельницької області, за підтримки Хмельницької обласної ГО Подільський центр «Гендерна рада» та відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ для здобувачів освіти старших класів нашої громади були проведені заняття з даної теми. Метою даного проєкту є інформування учнівської молоді щодо загроз сексуального насильства під час конфлікту та навчити реагувати на виклики. Сформувати навички протистояння загрозам та сприяти формуванню культури ставлення до здоров’я.

16:27 06.02.2024

Молодіжний проєкт

У свято Стрітення Господнього, 02.02.2024 р. у м. Полонному відбувся благодійний захід за участі колективів Центрального Будинку культури «Прокидайся, роде» та ярмарка крафтових виробників громади за ініціативи молоді.

15:48 05.02.2024

Змагання з шахів

03 лютого у Полонському ліцеї №3 імені М.Свінціцького в рамках Спартакіади школярів закладів освіти Полонської міської територіальної громади відбувся шаховий турнір, присвячений памʼяті Максима Свінціцького.

09:05 05.02.2024

Змагання з футзалу в рамках проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

02 лютого на базі Полонського ліцею №7 імені М.Сливки (директор – Наталія ЦАБУН) відбувся ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів освіти громади з футзалу.

08:49 05.02.2024

Молодіжну раду в кожну громаду

Разом з командою Молодіжна рада при Хмельницькій ОДА запалюємо серця молоді з великим бажанням створити молодіжну раду в Полонській територіальній громаді.

15:49 26.01.2024

Нарада керівників закладів освіти

25 січня відбулася нарада керівників закладів освіти Полонської міської територіальної громади під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Віталія СІТАРСЬКОГО.

15:21 25.01.2024