Змагання зі стрільби в рамках військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

02 грудня на базі Полонської гімназії №6 відбувся конкурс «Стрільба» в рамках військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед роїв закладів загальної середньої освіти Полонської територіальної громади.

14:11 02.12.2021

Нарада з питань використання електронних класних журналів

23 листопада відбулася онлайн-нарада із керівниками закладів загальної середньої освіти щодо запровадження та використання електронних класних журналів під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту – Віталія СІТАРСЬКОГО.

15:52 23.11.2021

Відбулася он-лайн нарада з відповідальними за роботу з обдарованими учнями з питань підготовки до І етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

17 листопада 2021 р. відбулася он-лайн нарада з відповідальними за роботу з обдарованими учнями з питань підготовки до І етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

15:54 18.11.2021

ВІДОМІ ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2022

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

13:26 18.11.2021

Нарада із відповідальними за проведення військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

16 листопада відбулася онлайн-нарада із відповідальними у закладах освіти за організацію та проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за участі головного спеціаліста відділу Марини Гапонюк.

15:58 16.11.2021