Вихованці гуртка «Юні журналісти» Будинку творчості школярів пізнають рідний край

Чергове своє заняття провели в історичному музеї Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади вихованці гуртка «Юні журналісти» Будинку творчості школярів (керівник гуртка Безносюк О.О.). Екскурсію для здобувачів позашкільної освіти провів Олександр Дацик, директор історичного музею Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

13:50 27.09.2020

Відбулося І засідання ради лідерів учнівського самоврядування в 2020-2021 навчальному році

17 вересня 2020 року на базі Будинку творчості школярів відбулося І засідання клубу "Лідер" на тему "STEAM-сад запрошує лідерів". На початку зібрання всіх присутніх привітала директор Будинку творчості школярів Наталія Герасимчук і побажала юним самоврядуванцям плідної праці, реалізації нових проєктів, творчого потенціалу, миру та здоров'я.

13:44 17.09.2020

Навчайтесь, розвивайтесь, відпочивайте, здобувайте основи майбутньої професії в Будинку творчості школярів

15 вересня 2020 року з нагоди початку нового 2020-2021 навчального року в Будинку творчості школярів відбувся День відкритих дверей під назвою «STEАM-сад». В цей день для вихованців гуртків були організовані цікаві розваги, майстер-класи, вокальні та хореографічні презентації, огляд робіт юних майстрів технічних виробів та декоративно-ужиткового мистецтва.

13:40 15.09.2020

Новий навчальний рік розпочався для вихованців станції юних туристів «Обрій»

12 вересня 2020 року площа 1000-ліття міста Полонного наповнилась яскравими барвами помаранчевих сіток та кольорових призм, дітворою в спортивному вбранні, веселим дитячим сміхом. Саме так, не зовсім традиційно, станція юних туристів «Обрій» розпочала новий 2020-2021 навчальний рік для своїх вихованців.

13:29 12.09.2020

Шахи – гра королів

12 вересня 2020 року на базі Будинку творчості школярів відбувся шаховий турнір «Біла тура», присвячений Дню фізичної культури і спорту. Організатором змагань виступила Полонська міська рада об’єднаної територіальної громади. За приз міського голови змагалися здобувачі позашкільної освіти у трьох групах. Вікова категорія гравців була від 9 до 16 років.

13:26 12.09.2020

День фізичної культури і спорту відзначили у Полонській громаді

В Полонській громаді значна увага приділяється розвитку спорту та пропаганді здорового способу життя серед учнівської молоді та населення. Відповідно до Указу Президента України від 29 червня 1994 року №340/94, щороку, в другу суботу вересня, в Україні відзначається День фізичної культури і спорту.

13:22 11.09.2020

Рій «Полонська сотня» станції юних туристів «Обрій» здобув перемогу у Всеукраїнському онлайн-огляді підсумкових таборувань куренів (роїв) гри «Сокіл» («Джура»)

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 07.07.2020 № 6/859-20 «Про Всеукраїнський онлайн-огляд підсумкових таборувань куренів (роїв) гри «Джура» у 2020 році», з метою патріотичного виховання учнівської молоді, підготовки до виконання конституційного обов’язку – захисту Вітчизни, виховання поваги до національних цінностей українського народу, формування здорового способу життя, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді з 07 липня по 25 серпня 2020 року проводив онлайн-огляд підсумкових таборувань куренів (роїв) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – онлайн-огляд).

17:21 10.09.2020