Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

29 листопада 2020 року на базі Полонської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якому взяли участь 34  школяра 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Полонської об’єднаної територіальної громади та Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

08:06 30.11.2020

Школярі освітніх закладів долучилися до новорічної благодійної акції

Допомога військовим АТО – це той напрямок волонтерства, який допомагає робити усе можливе для того, аби полегшити нелегкий солдатський побут, підтримати бойовий дух, подарувати гарний святковий настрій нашим військовим, які захищають на Сході територіальну цілісність України.

21:00 29.11.2020

Свобода – наша найдорожча цінність

Щороку 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – день, в який 7 років тому розпочались події, які назавжди змінили Україну.

10:53 29.11.2020

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

22 листопада 2020 року на базі Полонської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, в якому взяли участь 35  учасників 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Полонської об’єднаної територіальної громади та Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

16:32 23.11.2020

Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

21 листопада на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 стартував  ІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад закладів загальної середньої освіти Полонської міської та Понінківської селищної громад. Роботу організовано відповідно спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ та виконавчого комітету Понінківської селищної ради ОТГ від 09.10.2020 року №182 / №174-од/2020 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2020-2021 навчальному році».

11:06 23.11.2020

Інклюзивно-ресурсний центр: впровадження інклюзивної освіти в умовах пандемії

Пандемія, масковий режим, червона зона, значні карантинні обмеження, застосування нових форм роботи в освітянському середовищі – все це, на сьогодні, наші реалії. Проте, заклади освіти громади, виробляючи нові підходи в організації роботи, залучають усі можливі ресурси аби надавати якісні послуги здобувачам освіти.

15:21 16.11.2020