Нове мислення фахівця бібліотечної галузі, як запорука розвитку професійних компетентностей у системі неперервної освіти

17 грудня 2020 року на платформі Google Meet проведено семінарського заняття – тренінг  з бібліотекарами закладів загальної середньої освіти громади.

15:51 21.12.2020

Пишаємося переможцями обласного етапу XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

За підсумками проведення обласного етапу XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2020-2021 навчальному році, двоє учнів закладів загальної середньої освіти громади, показавши високий рівень знань з української мови та літератури, здобули перемогу у  ІІІ етапі конкурсу.

15:28 10.12.2020

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

05 грудня 2020 року в дистанційному форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнської  учнівської олімпіади з фізики, в якому взяли участь    48 здобувачів освіти 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Полонської об’єднаної територіальної громади та Понінківської селищної об’єднаної територіальної громади.

13:15 08.12.2020

Учитель року – 2021

Ще за вікном – школяркою зима, Семестр вже останні робить кроки, Втішають душу нові імена На творчих сходинках "Учитель року".

13:02 08.12.2020

Олімпіада з математики відбулася в дистанційному режимі

З метою максимального обмеження контактів між учасниками освітнього процесу, зниження ризиків розповсюдження інфекційних хвороб та захворюваності на коронавірус, відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ прийнято рішення про зміну форми проведення ІІ етапу учнівських олімпіад в закладах загальної середньої освіти громади. Усі олімпіади впродовж 02.12. – 26.12. відбуватимуться в дистанційному режимі.

10:25 07.12.2020