Освітяни для перемоги

Дата: 22.08.2022 17:01

В  рамках відзначення Дня прапора, Дня Незалежності України та Дня міста, освітяни громади долучилися до благодійного проєкту "Рідна Полонщина - рідним ЗСУ».

Освітянська локація була розміщена на площі Лесі Українки:

- концертна програма вихованців Будинку творчості школярів;

- виставка – ярмарок закладів освіти сувенірної продукції «Наближаємо перемогу разом»;

- майстер-класи позашкільних закладів освіти з плетіння патріотичних браслетів та гри в шахи;

- фото – виставка світлин закладів освіти на тему «Надійний тил – запорука перемоги».

На спортивному мультифункціональному майданчику проходив турнір з тенісу серед дорослих. Під час акції діти малювали малюнки, писали листи, які будуть передані  воїнам ЗСУ.

Також 9 цьогорічних випускників, які на 200 балів склали національний мультидисциплінарний тест, було відзначено сертифікатами Полонської міської ради на суму 5000 гривень за кожен успішно складений предмет.

Усі заклади освіти громади активно долучилися до акції і спільними зусиллями вдалося зібрати майже 70 000 тис. грн. Нехай цей внесок освітян наблизить перемогу.

Все буде Україна)!!!