Змагання з настільного тенісу

18 листопада у Полонській міській територіальній громаді відбулися змагання з настільного тенісу в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць "Шкільні ігри". Місця розподілилися таким чином:

11:20 20.11.2023

Відбувся ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У Конкурсі змагалися знавці української мови із 12 закладів загальної середньої освіти. Зі знання рідної мови змагалися 23 здобувачі освіти 3 3-4 класів та 64 учні 5-11 класів. Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

10:37 17.11.2023

Обговорили організацію внутрішньої системи забезпечення якості освіти

03 листопада 2023 року у Полонському ліцеї №7 імені М.Сливки проведено семінар керівників закладів загальної середньої освіти громади. Тема «Внутрішня система забезпечення якості освіти: розбудова, функціонування, самооцінювання».

07:59 06.11.2023

Мова-зброя кожного!

Мова - зброя кожного. Допоки ми бережемо і примножуємо мову, доти ми - народ! 27 жовтня, в День української писемності та мови, майже усі працівники відділу освіти, молоді та спорту долучилися до написання ХХІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Мета радіодиктанту - обʼєднати людей навколо України. Кожен відчув себе єдиною потужною спільнотою через приналежність до нашого головного духовного скарбу, що обʼєднує, - рідної мови.

14:18 27.10.2023

Виставка артефактів

19 жовтня у Будинку культури діяла фінальна виставка артефактів, на якій були представлені памʼятки, знайдені під час реалізації проєкту «Археологічна школа "Літописне місто Полонне"»

15:17 19.10.2023