Нове мислення фахівця бібліотечної галузі, як запорука розвитку професійних компетентностей у системі неперервної освіти

17 грудня 2020 року на платформі Google Meet проведено семінарського заняття – тренінг  з бібліотекарами закладів загальної середньої освіти громади.

15:51 21.12.2020

Пишаємося переможцями обласного етапу XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

За підсумками проведення обласного етапу XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2020-2021 навчальному році, двоє учнів закладів загальної середньої освіти громади, показавши високий рівень знань з української мови та літератури, здобули перемогу у  ІІІ етапі конкурсу.

15:28 10.12.2020

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

05 грудня 2020 року в дистанційному форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнської  учнівської олімпіади з фізики, в якому взяли участь    48 здобувачів освіти 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Полонської об’єднаної територіальної громади та Понінківської селищної об’єднаної територіальної громади.

13:15 08.12.2020

Учитель року – 2021

Ще за вікном – школяркою зима, Семестр вже останні робить кроки, Втішають душу нові імена На творчих сходинках "Учитель року".

13:02 08.12.2020