До уваги внутрішньо переміщених осіб

Дата: 11.03.2022 15:09

Зважаючи, що з 14 березня 2022 року заклади освіти відновлюють роботу, розпочато реєстрацію на навчання дітей, на роботу осіб із числа внутрішньо переміщених, які проживають у населених пунктах громади.

Усі бажаючі продовжити навчання, працевлаштуватися у школах громади, здобути додаткові освітні послуги у гуртках позашкільних закладів можуть звертатися безпосередньо до керівників закладів освіти.

Зважаючи на  непростий час процедура влаштування дітей вимушених переселенців до закладів освіти є спрощеною. Заява батьків є підставою для зарахування дитини до закладу.

Для осіб, які потребуватимуть детальнішого роз’яснення, працює «Гаряча лінія».    Телефон «гарячої лінії»:  0969711958

Додаткову інформацію щодо влаштування внутрішньо переміщених осіб на навчання, роботу до закладів освіти можна отримати за адресою:

відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, вул.  Лесі Українки, 113, м. Полонне, Шепетівський район, Хмельницька область.