Зоряний Олімп – 2024

Дата: 20.05.2024 15:37

Вже традиційно у травні освітянська спільнота Полонської громади, вшановує обдарованих дітей та педагогів, які своїми знаннями, старанною працею та творчим потенціалом здобули значні успіхи у різних сферах: у навчанні, спорті, мистецтві, науковій діяльності.

Цьогоріч нагородження було у п’яти номінаціях:

-  «Інтелектуальна надія»  нагородження за підсумками олімпіад.

- «Юні науковці»  вшанування перемог у МАН та наукових конкурсах.

- «Сміливість та завзяття»  нагородження кращих у туризмі та спорті.

- «Таланти та обдарування»  кращі за підсумками позашкільних та мистецьких конкурсів.

- «Професіоналізм та новаторство»  вшанування педагогів та керівників ЗЗСО.

З вітальним словом, під час заходу, звернувся до усіх присутніх начальник відділу освіти, молоді та спорту ВК Полонської міської ради ОТГ Віталій Сітарський. Подякував усім освітянам за напружену та плідну роботу, а молодому поколінню – за їхні старання та вагомі результати.

На святі була також присутня заступниця Полонського міського голови Тетяна Шамрай та представниця Благодійного фонду «Свідомі» Дарія Білоус, які також долучилися до привітань та нагороджень.

Свято показало, що талановиті діти – талановиті у всьому, а їхні досягнення як ніколи потрібні нашій державі.