У Полонській громаді відбувся обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів загальної середньої та позашкільної освіти

Дата: 05.04.2024 14:26

🔵У межах огляду на базі Полонського ліцею №7 було реалізовано виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва під назвою «Мистецтво, що дарує щастя», а у Центральному Будинку культури Полонської ТГ проведено концертну програму «Народжені бути щасливими», на якій юні таланти Полонщини вражали своєю майстерністю у різних жанрах сценічного мистецтва.
🔵Гостями дійства стали: начальник відділу освіти, молоді та спорту Віталій Сітарський, директор Хмельницького обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Михайло Маринюк, заступник директора Центру, Заслужений працівник освіти України Наталія Жолобок, завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Інна Стельмах та методистка Центру Олеся Пасічник.