Обласна онлайн гра-вікторина «Відун»

Дата: 16.02.2024 13:19

07-08 лютого 2024 року Хмельницьким обласним центром краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді проведено обласну онлайн гру-вікторину «Відун» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для всіх вікових груп на платформі «Kahoot!»

Мета гри-вікторини «Відун» – національно-патріотичне виховання та навчання підростаючого покоління, перевірка знань учнів з історії України та збереження пам’яті народу про історичне минуле.

Рої Полонської громади взяли активну участь у цій грі, та маємо переможців конкурсу у молодшій віковій групі:

І місце

Рій «Сірчата» Полонського ліцею № 1 Полонської міської ради, виховник рою — Біленька Оксана Іванівна.

Перемогу команда виборола серед 43 роїв області!

Вітаємо переможців!