Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція»

Дата: 11.12.2023 08:51

У громаді відбувся відбірковий етап традиційного щорічного Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

В умовах сьогодення та ситуації в країні, як ніколи стоїть питання бережливого ставлення до природи та її збереження, залучення дітей до творчої та пізнавальної діяльності, формування практичних умінь та навичок учнів у виготовленні композицій, які символізують та відображають новорічно- різдвяну флористику, професійне самовизначення учнів, розвитку флористичного мистецтва в Україні. ЗО громади взяли активну участь у конкурсі, представлені роботи відповідали вимогам Положення, мали високу якість та оригінальні техніки виконання.

Підсумки проведення відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція"