Вітання з Днем позашкілля!

Дата: 25.09.2023 11:35

25 вересня відзначається День позашкілля. Позашкільна освіта – це інструмент, який дозволяє розкрити потенціал дитини, схильність до тієї чи іншої галузі діяльності.

Педагог-позашкільник – це неповторна особистість, яка має свій особливий талант, заохочує дітей до навчання та творчості, здійснює виховання засобами культури, науки, мистецтва та спорту. Ваша педагогічна майстерність та відданість своїй справі перетворюють кожен день вихованців у день позитиву та пізнання нового. До вас поспішають дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, злагоди й любові, терпіння і мудрості, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Нехай кожен  день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього дітей!