Захід до Дня фізичної культури і спорту

Дата: 08.09.2023 14:35

08 вересня на мультифункціональному майданчику відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Зі словами привітань до присутніх звернулися перший заступник міського голови Віктор Яськов та начальник відділу освіти, молоді та спорту ВК Полонської міської ради ОТГ Віталій Сітарський, які також нагородили кращих спортсменів, вчителів фізичної культури та вихованців дитячо-юнацької спортивної школи.

Гуртківці Полонського Будинку творчості школярів подарували хвилини патріотичного драйву, а вихованці спортивних відділень продемонстрували свої вміння та досягнення у конкретних видах спорту: футболі, баскетболі, тхеквондо.

Ми завдячуємо усім захисникам за можливість нашу і наших дітей займатися фізичною культурою, спортом, і просто за те, що живем.

P.S. Також у всіх закладах освіти громади відбулися заходи в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту.