З Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2023 13:35

Дорогі діти! Шановні батьки! Щирі вітання із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави. Саме сьогодні, ми повинні зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серця, щоб наші сини і дочки знали, що ми їх любимо і хочемо їм радісного й безхмарного дитинства! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними і щасливими та відчували мамине тепло, ласку і батьківське міцне плече. Адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Сьогоднішній День захисту дітей – особливе свято. Бо вся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти загарбника та захистити наше найцінніше. Щоб спочатку повернути на вулиці всієї України щирий дитячий сміх, а тоді – права дітей на творчість, освіту, мрії та гідне життя.

Наші діти заслуговують на щасливе мирне життя, де вони спокійно ходитимуть в садочок, навчатимуться в школі, будуть гратися у своїх будинках, не боячись сирен чи вибухів.

Бажаю кожній дитині зростати в мирі та родині, щасливого дитинства.

Дорогі наші дітки, будьте здорові, радісні, мрійте та любіть Україну.

Віталій СІТАРСЬКИЙ,

начальник відділу освіти,