Обдарована молодь - запорука майбутнього нашої країни!

Дата: 19.05.2023 13:56

Обдарована молодь - запорука майбутнього нашої країни! Відзначення здобутків юних дарувань стало традиційним в громаді. Не став винятком і цей нелегкий 2022-2023 навчальний рік і як підсумок 18 травня 2023 року, в День вишиванки, проведено свято вшанування обдарованих учнів та їх наставників – «Зоряний олімп 2023».

Здобутки наших учнів та вихованців вагомі:

-  1 призер ІV (всеукраїнського) етапу всеукраїнських предметних олімпіад;

- фіналістка міжнародної олімпіади з історії Польщі у м.Варшава;

- 30 призерів ІІІ (обласного) етапу всеукраїнських предметних олімпіад;

- 5 призерів наукових конкурсів обласного рівня;

- 12 переможців та призерів у спортивних змаганнях;

- 6 призерів туристичних змагань та учасників міжнародних змагань з туризму серед школярів та молоді у Литовській Республіці;

- близько 80 переможців та призерів конкурсів мистецького спрямування.

За всіма цими гарними результатами стоїть щоденна праця дітей та досвідчених наставників.

Зі словами привітань до дітей та педагогів звернулися Віталій Сітарський, начальник відділу освіти, молоді та спорту ВК Полонської МР ОТГ, та Тетяна Шамрай, заступник Полонського міського голови.

Завдяки Комплексній програмі розвитку освіти Полонської міської територіальної громади на 2022-2023 роки всі учні та їх педагоги-наставники нагороджені грошовими преміями.

Бажаємо нових звершень і творчих злетів!