Семінар заступників директорів

Дата: 25.04.2023 14:32

25 квітня у Полонській гімназії №6 відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему "Професійний розвиток заступника директора ЗЗСО як складова його успішної самореалізації".

З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор закладу Петро КОРЧИНСЬКИЙ.

З теоретичними засадами поняття "професійний розвиток" та його детермінантами ознайомила Наталія КОВАЛЬЧУК, практичний психолог школи.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Марина ГАПОНЮК зупинилася на аналізі "нового" Положення про атестацію педагогічних працівників та запропонувала групам заступників вирішення проблемних тематичних ситуацій.

Але головним у заході став виступ заступника директора Полонської гімназії №6 Ольги ЛОПАЧУК щодо того як успішна самореалізація особистості визначає професійний розвиток та досягнення у діяльності. Особливо цінним був аналіз складових та передумов процесу вирішення професійних завдань заступника директора закладу на основі біографічного методу.

Впродовж семінару також відбулися тематичні чайна церемонія та майстерка.