Привітання з Днем дошкільного працівника

Дата: 25.09.2022 12:54

З Днем дошкільного працівника наших дорогих і шанованих вихователів, нянечок і всіх тих, хто працює з дошкільнятами!

Бути вихователем – це справжнє покликання. І нехай ваша робота зовсім не легка, але і в такий нелегкий для України час ви виконуєте її на "відмінно". Тож у ваше професійне свято хочеться подякувати вам за теплоту, турботу та увагу до наших дітей. Міцного здоров'я, добробуту, терпіння, успіхів, щастя і радості. Бажаю з кожним днем вчитися у дітей бути щасливою людиною просто так – сміятися щиро і дзвінко, мріяти красиво і весело, вірити в чудеса і власними руками їх здійснювати. А ще мирного неба над Вами та швидкої перемоги усім нам.