Юні науковці Полонщини змагаються

Дата: 10.12.2021 15:30

08 грудня відбувся етап заочного оцінювання, а 09 та 10 грудня – етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук закладів освіти Полонської міської територіальної громади. З вітальним словом до присутніх звернулася головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Анжела КОРІНЬОВСЬКА.

На розсуд членів комісій було представлено 26 робіт. Тематика була найрізноманітніша: від дослідження фальсифікації молока до вивчення питання безробіття молоді, від аналізу неолексем англійської мови до культурно-історичних особливостей нашийних та нагрудних прикрас на Поділлі…

Учні продемонстрували високий рівень комунікативної компетентності, обізнаності у предметах досліджень та вміння використовувати інформаційно-комп‘ютерні технології для представлення результатів роботи.

Координувала роботу секцій та відділень головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Людмила КОНДРАТЮК.

Особлива подяка науковим керівникам за підтримку та супровід у дослідницькому поступі дітей, а членам комісій - за об‘єктивну оцінку та кваліфіковані коментарі та зауваження.

За результатами етапу буде сформовано команду юних науковців Полонщини для участі у обласному етапі.