Привітання з Днем знань

Дата: 01.09.2020 09:00

Дорогі вчителі, батьки та учні!
Щиро вітаю Вас з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя.

Цей день завжди хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів  і, звичайно, закличним першим дзвоником, що лунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх  розпочатих справ.
         Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою знань стануть міцною основою подальшого навчання.
        Не менш важливим цей навчальний рік буде для одинадцятикласників. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя. Нехай навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти пізнання себе та світу, надихне вас успіхами у навчанні, а батьків – гордістю за своїх дітей.

Дорогі педагоги, дякую вам за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.
       Безперечно, розпочинаючи новий навчальний рік в умовах адаптивного карантину, розуміємо, що знання та здоров’я є важливими для усіх нас.

Тож, з нагоди свята бажаю всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів! Нехай підґрунтям щасливого життя  будуть міцне здоров’я, особисте щастя, терпіння і мудрість, натхненна думка та щирі почуття.
        Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу та родину!

З початком нового 2020-2021 навчального року! Вдалого нам усім старту!

Віталій Сітарський,
                                                                                                                    начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого                                                                                                                        комітету Полонської міської ради об’єднаної                                                                                                                                            територіальної громади