Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади

Заклади загальної середньої освіти

1.

Полонська гімназія Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Л.Українки, 116

Бондар
Ігор  Іванович

2.

Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2  Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Л.Українки, 108

Лапець
Валентина Аркадіївна

3.

Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3  Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Ходякова, 86

Корніюк
Олександр Миколайович

4.

Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Л.Українки, 199

Бучинська Таїса Іванівна

5.

Полонська початкова школа №5 Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне,вул.Академіка Герасимчука, 243

Підгайний
Вадим Вікторович

6.

Полонська гімназія №6 Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Забілінська, 79

Корчинський
Петро Миколайович

7.

Полонський навчально-виховний комплекс №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Пушкіна, 51

Цабун
Наталя Миколаївна

8.

Новоселицький ліцей (Опорний заклад освіти) Полонської міської ради ОТГ

с.Новоселиця, вул.Соборна, 122

Вельгас
Оксана Володимирівна

- філія Новоселицького ліцею "Котелянська гімназія" Полонської міської ради ОТГ

с.Котелянка, вул.Шевченка, 11

Кошмак
Наталія Володимирівна

- філія Новоселицького ліцею "Прислуцька гімназія" Полонської міської ради ОТГ

с.Прислуч, вул.Гагаріна, 3

Паренюк
Олександр
Іванович

- філія Новоселицького ліцею "Варварівська початкова школа" Полонської міської ради ОТГ

с.Варварівка,

вул.Земнукова, 3

Безейко
Галина Олександрівна

9.

Великоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонської міської ради ОТГ

с.В.Березна, вул.Дмитрівська, 42

Дзеба
Святослав Володимирович

10.

Великокаленицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонської міської ради ОТГ

с.В.Каленичі, вул.Соборна, 25

Голодюк
Сергій Володимирович

11.

Новолабунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонської міської ради ОТГ

с.Новолабунь, вул.Жовтнева, 2

Свінціцька

Марія Степанівна

12.

Кустовецький ліцей (Опорний заклад освіти) Полонської міської ради ОТГ 

с.Кустівці, вул.Комсомольська, 41

Рейда
Анатолій Федорович

- Філія Кустовецького ліцею "Білецька початкова школа" 

с.Білецьке
ал.Центральна, 26

Дідух 
Людмила
Михайлівна

 -

Філія Кустовецького ліцею "Онацьківецька початкова школа"

с.Онацьківці, вул.Шевченка, 49

Козачук
Наталія Ярославівна

 -

Філій Кустовецького ліцею "Воробіївська початкова школа"

с.Воробіївка, вул.Шевченка

Рейда
Марія Володимирівна

13.

Бражинецька гімназія Полонської міської ради ОТГ

с.Бражинці, вул.Шкільна, 7

Рибій
Тамара Андріївна

14.

Котюржинецька початкова школа Полонської міської ради ОТГ

с.Котюржинці, вул.Л.Войтюк, 21а

Захарчук Любов Геннадіївна

15.

Червонівська гімназія  Полонської міської ради ОТГ

с.Червоне, вул.О.Кошового, 27 А

Низовець
Олег Васильович