A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади

Позашкільна освіта

Пишаємося талановитими винахідниками Полонщини

В грудні 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді в дистанційному режимі відбувся обласний конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок. 

Загалом захід об’єднав 34 талановитих вихованців зі всієї Хмельниччини. На розгляд суддівської колегії було надіслано 28 робіт. Команда молодих винахідників гуртка «Радіоелектронне конструювання» Будинку творчості школярів (керівник гуртка Мельничук С.А.) взяла участь у даному конкурсі-захисті. 

З-поміж багатьох гідних уваги розробок журі конкурсу обрало роботи, які найбільш відповідали критеріям та  мали високий рівень техніки виконання. За рішенням суддів визначені переможці у відповідних номінаціях (в особистому заліку), які нагороджені:
-    Диплом I-го ступеня – Арсенюк Максим, Мартинюк Дмитро (номінація  «Матеріалознавство та технологічні процеси»);
-    Дипломом IІІ-го ступеня – Дзізінківський Фелікс, Ромах Степан (номінація «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність») (наказ Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді від 15.12.2020 року №200 «Про підсумки проведення обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок»).

Таким чином, в командному заліку наша команда здобула ІІІ почесне місце серед районів та міст Хмельницької області та І місце серед об’єднаних територіальних громад.

За успішну підготовку вихованців для участі в конкурсі-захисті Сергія Мельничука, керівника гуртка «Радіоелектронне конструювання» Будинку творчості школярів, нагороджено грамотою Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. 

Вітаємо здобувачів позашкільної освіти з високими результатами. Бажаємо юним винахідникам та їх керівнику-наставнику подальших успіхів та перемог!

 

Вихованці гуртка «Юні журналісти» Будинку творчості школярів пізнають рідний край

Чергове своє заняття провели в історичному музеї Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади вихованці гуртка «Юні журналісти» Будинку творчості школярів (керівник гуртка Безносюк О.О.). Екскурсію для здобувачів позашкільної освіти провів Олександр Дацик, директор історичного музею Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Олександр Валерійович розповів школярам про Полонне, як ідеальне місто, яке приєднується до переліку міст, що були спроєктовані або перебудовані на основі досвіду всесвітньо відомих зодчих. Сьогодні оцінити фантазію і майстерність полонських забудовників XV – XVIІ ст. надзвичайно важко.
Позашкільники були вражені почутим, а також великою кількістю цікавих експонатів у музеї. Висловлюємо подяку Олександру Дацику за змістовну екскурсію історичним музеєм, яка поглибила знання вихованців гуртка «Юні журналісти» про історію рідного краю.

 

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень