Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади

Початкова освіта

Семінар вчителів початкових класів

4 лютого на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3відбулося заняття постійно  діючого семінару вчителів початкових класів (4 клас) на тему «STEM – можливості  в новій українській школі».

Роботу семінару розпочав Фелонюк О.В., методист методичного кабінету, який закцентував увагу педагогів на актуальності впровадження  STEM - освіти у початкових класах.

Біленька О.І., вчитель Полонської гімназії, ділилася досвідом роботи щодо впровадження STEM - освіти у початкових класах, а також провела майстер-клас  з учасниками семінару на тему «Застосування елементів STEM – освіти на уроках математики».

З метою підвищення рівня цифрової грамотності й розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогів,  вчителем початкових класів Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Сітанською О.А, було проведено майстер-клас на тему «Використання ІКТ у роботі сучасного вчителя початкових класів».

Навчання за програмою НУШ

   З 17 жовтня на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 розпочалися тренінгові заняття по підготовці вчителів початкових класів за програмою НУШ, які будуть працювати з першими класами у 2021-2022 навчальному році у закладах освіти Полонської та Понінківської ОТГ, Полонського району. Проводить тренінги тренер Петрова Людмила Костянтинівна.

 

 

 

 

 

 

Навчання за програмою НУШ

З 3червня на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 розпочалися тренінгові заняття по підготовці вчителів початкових класів за програмою НУШ, які будуть працювати з першими класами у 2020-2021 навчальному році у закладах освіти Полонської та Понінківської ОТГ, Полонського району.   Проводить тренінги тренер Петрова Людмила Костянтинівна.