Підготовка до школи (онлайн-заняття для дошкільнят)

Не знаєте чим зайняти Вашого дошкільника? – тоді Вам до нас.

Всім відомо, що запорукою успіху в школі, та й у житті в цілому, є гармонійний розвиток дитини у дошкільному віці. Дошкільна освіта є важливими етапом цілісного розвитку дитини. Нині, як ніколи, постає питання всебічного навчання та виховання дошкільнят у психологічно комфортних для них умовах.

Наша платформа створена допомогти батькам та майбутнім першокласникам підготуватися до школи.

Заняття у Дитячому  садочку онлайн з підготовки до школи спрямовані на розвиток компетентностей:

- Мовленнєвий розвиток та навчання грамоти;

- Математичні здібності;

Дитина в природньому довкіллі;

- Рухова активність.

Ви можете відвідати відкриті заняття з оздоровчої гімнастики для дошкільнят та молодших школярів в очному режимі: 24 травня та 07 червня 2022 р. о 10.00 год.

Місце проведення: спортивна зала ЗДО №2 «Веселка».

Контактні особи: Кучерук Галина Іванівна, 096 369 19 67

Салюк Ольга Миколаївна, 096 685 60 24