Освітній хаб Полонщини

Соціальний інноваційний проєкт  «Освітній хаб Полонщини»:

Територія нових можливостей для кожного!

Освітній хаб Полонщини створений на інтернет-ресурсі відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської територіальної громади, з метою консолідації зусиль освітянської спільноти для забезпечення реалізації безперервного освітнього процесу, надання додаткових  послуг, вдосконалення творчих навичок та самореалізації особистості в умовах воєнного стану.

Реалізація проєкту забезпечуватиметься за напрямками:

Освітній хаб  корисний для учнів, вихованців закладів освіти Полонської громади, батьків, а також для внутрішньо переміщених осіб.

Завданнями проєкту визначено:

• забезпечити реалізацію концепції «Навчання впродовж життя» на території Полонської міської громади;
  • надати можливість для самореалізації особистості;
  • створити умови для супроводу психологічної, емоційної сфери в умовах воєнного стану;
  • організувати надання адресної підтримки мешканцям громади, в тому числі внутрішньо переміщеним особам.

Фукціонування освітнього хабу Полонщини забезпечується відділом освіти, молоді та спорту у співпраці із закладами дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти громади, комунальними установами: Центром професійного розвитку педагогічних працівників та Інклюзивно-ресурсним центром.

Контакти для взаємодії:

• юридична адреса: відділ освіти, молоді та спорту, вул. Лесі Українки,113, м. Полонне;
  • електронна адреса:    vokms.pl.otg@ukr.net;
  • телефон:       2-02-91

Долучитися до соціального інноваційного проєкту «Освітній хаб Полонщини» можуть  усі бажаючі, адже все це безкоштовно!!!

Робота з дітьми під час канікул в рамках Освітнього хабу

Для гуртківців Полонської станції юних туристів "Обрій" літні канікули зазвичай це довгоочікувані таборування, спортивні мандрівки, змагання різного рівня, сплави по Дністру тощо..Цьогоріч війна з російськими агресором внесла свої жорсткі корективи. Гостро постало питання відпочику і організації дозвілля гуртківців. Чи варто?

09:58 26.07.2022