Робота з дітьми під час канікул в рамках Освітнього хабу

Дата: 26.07.2022 09:58

Для гуртківців Полонської станції юних туристів "Обрій" літні канікули зазвичай це довгоочікувані таборування, спортивні мандрівки, змагання різного рівня, сплави по Дністру тощо..Цьогоріч війна з російськими агресором внесла свої жорсткі корективи. Гостро постало питання відпочику і організації дозвілля гуртківців. Чи варто?

Однак попри військові дії, агресивні обстріли мирних міст і селищ, тривожні попереджуючі сирени у нашій країні, нами було прийняте рішення на невеличкий термін замінити «online-життя» наших дітей на активний відпочинок, пригоди і живе спілкування.

В рамках освітнього хабу Полонщини станція юних туристів "Обрій" провела наметове таборування "На Случі" для гуртківців (керівники гуртків Валентина Рибачок , Штаба І.М. (гурток на базі Полонського НВК N2,ЗОШ N7- ДНЗ) та дітей з Херсонщини, які тимчасово перебувають у нашому місті.

Програмою табору було передбачено:

Прибирання території - місця таборування (виконано)

Тренінгове заняття "Подолання тривоги і стресових станів в умовах воєнного стану" (виконано)

Краєзнавча гутірка " Тремти ляше -по Случ наше" (виконано)

Збірка - розбірка автомата АК -74 (виконано)

Стрільба з пневматичної гвинтівки та пістолета (виконано)

Спортивні ігри (виконано)

Майстер-клас з виготовлення поштівок для воїнів ЗСУ (виконано)

Екскурсія до памятного знаку героям Визвольної війни часів Хмельниччини.(виконано)

Майстер-клас з техніки пішохідного туризму( скелелазіння, рух по вертикальних перилах, дюльфер (спуск по вертикальних перилах) (виконано)

Тестування маскувальних костюмів (кікімор) виготовленнях яких Полонська СЮТ "Обрій", спільно з освітянами міста, займається з перших днів війни (виконано).

Любимо Україну

Віримо в ЗСУ