Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Дата: 23.11.2020 16:32

22 листопада 2020 року на базі Полонської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, в якому взяли участь 35  учасників 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Полонської об’єднаної територіальної громади та Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Олімпіадні завдання складалися з тестового, теоретичного та практичного блоку. Їхній зміст охоплював матеріал шкільної програми за попередні роки навчання та матеріал цьогорічних тем, які здобувачі освіти мали опанувати на час проведення олімпіади. Виконуючи завдання, учасники олімпіади продемонстрували здобуті географічні компетентності, зокрема знання географічних фактів, понять, причинно-наслідкових зв’язків, прикладних і картографічних умінь.
Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів нагороджено 16 учнів.

Вітаємо здобувачів освіти та їхніх наставників з перемогою, бажаємо успіхів на обласному етапі олімпіади!

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії 2020-2021 навчальний рік

Протоколи засідання комісії по перевірці робіт ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії 2020-2021 навчальний рік