Дата: 15.04.2021 14:38

Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Уперше за всю свою історію конкурс-захист відбувся онлайн.

Нові правила, нові умови, нові стандарти міжнародного зразка, новий досвід – це те, що пропонував цього року своїм учасникам обласний етап конкурсу. Даний захід тривав лише 6 днів, однак ці дні були насичені непростими випробуваннями та надзвичайно цікавими подіями.

У ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт за «золото», «срібло» і «бронзу» змагалося 430 юних науковців з усіх куточків нашої області. Учасники заходу представляли свої наукові дослідження у 61 секції 12 наукових відділень. Не були осторонь і юні науковці закладів освіти нашої громади. Цьогоріч на ІІ етапі конкурсу-захисту громаду представляли 18 науковців, які запропонували на розгляд журі свої дослідницькі проекти у 18 секціях з 10 відділень.

Серед цьогорічних обласних переможців, найкращих дослідників, експериментаторів та винахідників маємо і наших:
- Добровольська Ірина Віталіївна – диплом ІІ ступеня, учениця 10 класу Полонської гімназії (відділення: Економіки, секція: Економічна теорія та історія економічної думки);
- Оруська Адріана Павлівна – диплом ІІ ступеня, учениця 10 класу Полонської гімназії (відділення: Мовознавства, секція: Польська мова);
- Чуб Вероніка Романівна – диплом ІІ ступеня, учениця 10 класу Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (відділення: Літературознавства, фолькльористики та мистецтвознавства, секція: Мистецтвознавство);
- Писарчук Крістіна Миколаївна – диплом ІІ ступеня, учениця 11 класу Полонського НВК №2 (відділення: Мовознавства, секція: Англійська мова);
- Казьмірчук Яна Сергіївна – диплом ІІІ ступеня, учениця 11 класу Полонського НВК №2 (відділення: Літературознавства, фолькльористики та мистецтвознавства, секція: Українська література).

Принагідно вітаємо наукових керівників: Салюк Л.В, Молодоженю О.В. педагогів Полонської гімназії, Собко О.В, вчителя Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Коваль Б.Р., Вельгас Л.В., педагогів Полонського НВК №2, директорів та педагогів, які взяли участь у підготовці команди учнів громади для участі у ІІ етапі конкурсу-захисту.