День спонтанного прояву доброти в Полонській гімназії

Дата: 19.02.2021 08:11

Щороку 17 лютого в світі відзначають День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day), який був започаткований у 1995 році в американському місті Денвері. Метою цього дня є заохочення людей до прояву доброти по відношенню до інших та світу загалом.

Безумовно, бути добрим треба щодня і щохвилини, але цього дня людська доброта має просто захопити увесь світ, перетворившись на справжню “хвилю позитиву”. Саме з такими словами звернулись Ніна Гончаренко, практичний психолог, та Наталія Яремчук, соціальний педагог Полонської гімназії, на уроці доброти «Добро починається з тебе», який підготували та провели для наймолодших школярів освітнього закладу.

Під час уроку діти переглянули та обговорили відеоролик на  виставу "Добрі сусіди", створили власні правила доброти.
Тож, творіть добро і ви неодмінно відчуєте вдячність того, хто цього справді потребує!

За матеріалами Полонської гімназії