2020-2021 навчальний рік

Повна назва закладу: Полонський Будинок творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

Коротка назва закладу: БТШ

Код ЄДРПОУ: 39924926

Адреса закладу (юридична, фактична): вул.Ак.Герасимчука,26, м.Полонне, Шепетівський район, Хмельницька обл., 30500

Контактні телефони: тел.(03843)2-03-07

E-mail :btshosvita@ukr.net

Короткий опис закладу, цілі його діяльності: Полонський Будинок творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади здійснює навчання і виховання здобувачів позашкільної освіти в позаурочний час.

Мова освітнього процесу: Українська

Відсканована копія статуту в чинній редакції (Статут)

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи

Ліцензія на провадження освітньої діяльності

Структура та органи управління закладу освіти

Кадровий склад у 2020-2021 навчальному році: у закладі працює 24 педагоги, з них 5 сумісників

Наявність вакантних посад: (відсутня)

Освітні програми: Навчально- виховний процес у Полонському Будинку творчості школярів  здійснюється за типовими навчальними планами і програмами, затверджених Міністерством освіти і науки України.

Територія обслуговування, закріплена за закладом його засновником: вся громада.

Ліцензійний обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі: Станом на 1.01.2021 року в закладі навчається 675 здобувачів позашкільної освіти.

Правила прийому до закладів освіти: Заява батьків.

Річний звіт про діяльність закладу

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Кошторис