2019-2020 навчальний рік

Прозорість та інформаційна відкритість
Повна назва закладу    Будинок творчості школярів Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади
Коротка назва закладу Будинок творчості школярів
Код ЄДРПОУ  399 24 926
Адреса закладу (юридична, фактична)  вул. Академіка Герасимчука, 26, м. Полонне, Полонський район, Хмельницька область, 30500
Контактні телефони   тел. (03843) 3-09-70
E-mail  btshosvita@ukr.net
Короткий опис закладу, цілі його діяльності   Будинок творчості школярів Полонської міської ради об'єднаної  територіальної громади здійснює навчання і виховання школярів в позаурочний та позанавчальний час.
Мова освітнього процесу  Українська
Відсканована копія статуту в чинній редакції  (Статут)
Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи
Ліцензія на провадження освітньої діяльності
Структура та органи управління закладу освіти
Кадровий склад закладу У 2019 - 2020 навчальному році у гімназії працює 25 педагоги, з них 7 сумісників.
Наявність вакантних посад  відсутня
Освітні програми  Навчально-виховний процес у Будинку творчості школярів здійснюється за типовими навчальними планами і програмами, затверджених Міністерством освіти і науки України а також за навчальними планами затверджених Полонською міською радою об’єднаної територіальної громади.
Територія обслуговування, закріплена за закладом його засновником             Згідно рішення 4-ї чергової сесії І скликання  Полонської міської ради від 05.02.2016 року № 6 за Будинком творчості школярів для обслуговування закріплено  всю громаду.
Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі  Станом на 01.09.2017 року в закладі навчається 759 учнів
Правила прийому до закладу освіти  Заява батьків

Річний звіт про діяльність закладу

Матеріально-технічне забезпечення закладу